Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti46 vjeçari kapet me drogë

46 vjeçari kapet me drogë

MPB Strugë ka paraqitur kallëzim penal kundër E.B.(46) nga fshati Labunishtë i Strugës, për shkak të ekzistimit të shkaqeve të dyshimit për veprën penale “Prodhim dhe tregtim i paautorizuar i drogave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve”. Gjatë kontrollit të kryer në veturën “Opel” të cilën ai e drejtonte në një rrugë lokale në fshatin Misleshovë të Strugës, zyrtarët policorë kanë gjetur dhe konfiskuar marihuanë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments