Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti44 vjeçari nga Tateshi i Epërm dëmtohet në kokë pas prerjes së...

44 vjeçari nga Tateshi i Epërm dëmtohet në kokë pas prerjes së drurit

44-vjeçari nga Tateshi i Epërm me plagë të rënda në kokë dje është dërguar në spitalin e Ohrit “Shën Erazmo”, informohet Struga Ekspres nga MPB.
Nga prerja e drurit me një sharrë në tokën e tij të quajtur “Parajsa e Tokës së Beut”, degët i ranë mbi kokë dhe dëmtuan 44 vjeçarin . Pas marrjes së ndihmës ai u dërgua për t’u trajtuar. Po merren masa për të hetuar rastin, informojnë nga Ministria e Brendshme.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments