Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti43 vjeçari kapet me drogë në Strugë, paditet nga policia

43 vjeçari kapet me drogë në Strugë, paditet nga policia

MPB-Strugë ka paraqitur kallëzim penal kundër O.D.(43) nga Manastiri, për shkak të ekzistimit të shkaqeve të dyshimit për veprën penale të “prodhimit dhe vendosjes së paautorizuar në treg të drogave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve”. Gjatë kontrollit të një automjeti të udhëtarëve në rrugën “Boro Kalajxhieski” në Strugë, të cilin e drejtonte i pandehuri, zyrtarët policorë kanë gjetur dhe konfiskuar marihuanën.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments