Nabizi
Mobileri Kupa
Reklamo Ketu! Reklamo ketu!
41 vjeçarja kapet duke vjedhur para nga arka e një marketi
Maqedoni, Slider

41 vjeçarja kapet duke vjedhur para nga arka e një marketi

Me datë 21.09.2022 në ora 19:30, zyrtarët policorë nga SPB-Kumanovë kanë arrestuar 41-vjeçaren E.P. nga Kumanova, përcjell TV21. Ajo është kapur në flagrancë duke marrë para nga arka në një market në rrugën “AVNOJ” në Kumanovë.

Paratë e marra u gjetën dhe iu kthyen pronarit ndërsa E.P. u arrestua dhe po mbahet në stacion të Policisë. Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj saj do të bëhet kallëzim përkatës, thonë nga MPB.

Foto ilustrim

September 22, 2022
Butik Mili

Struga Ekspres