Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni40 vjeçari me traktor godet kazinonë

40 vjeçari me traktor godet kazinonë

Sot në ora 00:30 në Manastir, zyrtarë policorë nga SPB- Manastir kanë arrestuat P.K.(40) nga Manastiri.

Ai dyshohet se me datë 18.03.2024 rreth orës 23.35 ka dëmtuar me traktor derën hyrëse të një kazinoje në Manastir, si dhe disa shtylla para hyrjes së kazinosë.

Pas dokumentimit të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments