Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni39 vjeçari kapet me drogë

39 vjeçari kapet me drogë

Me datë 15.02.2024, në ora 22:00, në fshatin Oktis të Strugës, nga ana e punonjësve policorë në stacionin e Veleshtës është arrestuar një 39-vjeçar nga fshati Oktis, ku është gjetur dhe konfiskuar marihuana.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë parashtrimi përkatës, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments