Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti38 vjeçari kapet me drogë në Strugë

38 vjeçari kapet me drogë në Strugë

Me datë 11.05.2023 në ora 20:30, në rrugën magjistrale Ohër-Strugë, oficerë policorë të Njësisë për Punë të Brendshme Strugë kanë ndaluar automjetin e tipit “Seat Cordoba” me targa të Shkupit, i drejtuar nga G.Sh (38) nga Shkupi. Gjatë kontrollit të automjetit është gjetur dhe konfiskuar një qese najloni me këndë narkotike Marihuanë. Personi është privuar nga liria dhe pas dokumentimit të plotë të ngjarjes ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës.SPB Ohër, Zyra për marëdhënie me publikun.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments