Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni38 vjeçari humb jetën nga aksidenti tragjik

38 vjeçari humb jetën nga aksidenti tragjik

Më datën 19.11.2022 rreth orës 18.20 në SPB Strumicë është raportuar se në rrugën lokale Novo Sellë – Fsh. Mokrievë, Strumicë, S.S.(45) nga fshati Mokrievë, duke drejtuar veturën e udhëtarëve “Volkswagen Passat” me targa të Strumicës ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, përcjellë Telegrafi.

Nga lëndimet e marra në vendin e aksidentit ka ndërruar jetë pasagjeri S.T (38) nga fshati Mokrievë, ndërsa mjeku i Emergjencës mjekësore e ka konstatuar vdekjen.

Shoferi S.S dhe pasagjeri D.D (44) nga fshati Mokrievë kanë pësuar lëndime të rënda trupore, të diagnostikuar në spitalin e Strumicës.

Prokurori publik dhe një ekip nga SPB Strumicë kanë hetuar rastin e plotë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments