Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti37 vjeçari nga Struga me familjen e tij pëson aksident të rëndë

37 vjeçari nga Struga me familjen e tij pëson aksident të rëndë

Më 08/08/2018, rreth orës 08:20 të mëngjesit në rrugën Kërçovë-Ohër, kryqëzimin e Novo Sellë-Crvena Voda, makina “Volksëagen” me targa të Ohrit e drejtuar nga A.E (37) nga Struga,në të cilën udhëtonin A.S.Z(36), Xh.Z. (32) dhe katër fëmijë të moshës 14, pesë, tre dhe një vit, të gjitha nga Suedia, kaloi korsinë e kundërt dhe u përplas me një makinë të pasagjerëve “Citroen Ksantija” nga Ohri, drejtuar nga P.B (34) nga fshati Novo Sellë, komuna e Debarcës. Shoferi i automjetit “Citroen” -B.P ka pësuar lëndime të rënda trupore. dhe një pasagjer në automjet Volksëagen – A.S.Z, ndërsa lëndime fizike pësoi fëmija njëvjeçar. Ata u dërguan për trajtim në Spitalin Shën Erazmo. Inspektimi në vendngjarje u krye nga një ekip nga SPB-së Ohër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments