Sunday, December 3, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti36 vjeçarja sulmohet nga një qen endacak në Strugë

36 vjeçarja sulmohet nga një qen endacak në Strugë

Dje më më datë 03.06.2022 në ora 10:10 në Policinë e Strugës,36 vjeçarja B.B nga Vevçani ka raportuar se në rrugën “Boro Haxhieski” në Strugë është rrëzuar dhe është lënduar pasi është sulmuar nga një qen endacak.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments