Tuesday, March 28, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQyteti36 vjeçarja sulmohet nga një qen endacak në Strugë

36 vjeçarja sulmohet nga një qen endacak në Strugë

Dje më më datë 03.06.2022 në ora 10:10 në Policinë e Strugës,36 vjeçarja B.B nga Vevçani ka raportuar se në rrugën “Boro Haxhieski” në Strugë është rrëzuar dhe është lënduar pasi është sulmuar nga një qen endacak.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments