Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti34 vjeçari nga Struga akuzohet për vjedhjen e 300 mijë denarëve

34 vjeçari nga Struga akuzohet për vjedhjen e 300 mijë denarëve

Për shkak të ekzistencës së bazës për dyshimin e kryerjes së një vepre penale “vjedhje të rëndë”, stacioni policor nga Struga paraqiti akuzë penale kundër N.M nga Struga,informohet Struga Ekspres.
Ai kreu veprën penale më 31 maj të këtij viti në rrugën “Brigada Proleterski” në Strugë duke përdorur pincë që prenë hekur në derën e pasme, pastaj hapi me forcë derën dhe vodhi paratë dhe 30 pije alkoolike dhe energjike.
Ai akuzohet se në mënyrë të padrejtë përfitoi 300 mijë denarë, informojnë nga SPB-Ohër.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments