Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni32-vjeçari nga Maqedonia e Veriut ndërron jetë në Gjermani pasi goditet me...

32-vjeçari nga Maqedonia e Veriut ndërron jetë në Gjermani pasi goditet me shishe birre

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut (32) është vrarë në qytetin gjerman të Essenit. Ai vdiq pas një rrahje me dy shtetas të Eritreut.

Debati është shndërruar në rahje dhe shtetasi maqedonas është goditur me shishe birre, raporton gazeta gjermane Bild.

Një dëshmitar i ngjarjes ka dhënë menjëherë ndihmën e parë dhe ka tentuar ta riktheje ne jetê të plagosurin pa ndjenja, por ai ka ndërruar jetë menjëherë më pas në spital si pasojë e plagëve të marra.

Pas obduksionit është konstatuar se maqedonasi ka ndërruar jetë si pasojë e goditjes me objekt të mprehtë, gjegjësisht nga goditjet me shishe.

Prokuroria po heton rastin. Nuk ka detaje se çfarë e shkaktoi debatin.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments