Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQyteti30 vjeçarin nga një fshat i Strugës e marrin me forcë në...

30 vjeçarin nga një fshat i Strugës e marrin me forcë në makinë dhe e rrahin në Ohër (FOTO)

MPB njofton se më 19.09.2019 rreth orës 16.50 në Stacionin Policor të Strugës, M.Z (30) nga fshati Labunishtë i Strugës, raportoi se rreth orës 12.30 në rrugën “Marshall Tito” në Strugë, D.N nga Ohri dhe tre persona të tjerë me forcë e kanë futur në një makinë dhe e çuan në pronën e I.K. në Ohër, ku I.K dhe D.N e sulmuan fizikisht. Raportohet se shkaku i sulmit ishin keqkuptimet e mëparshme në mes tyre.

Po merren masa për zbardhjen e çështjes.
(Struga Ekspres)

На 19.09.2019 во 16.50 часот во Полициската станица Струга, М.З.(30) од с.Лабуништа, струшко, пријавил дека околу 12.30 часот на ул.„Маршал Тито“ во Струга, со употреба на сила, Д.Н. од Охрид и уште три лица го внеле во патничко возило и го однеле на имотот на И.К. во Охрид, каде И.К. и Д.Н. физички го нападнале. Според пријавеното, причина за нападот биле претходни меѓусебни недоразбирања. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

(МИНИСТЕРСТВОТО ЗА ВНАТРЕШНИ РАБОТИ)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments