/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
26 të vdekur dhe 978 raste të reja me koronavirus
Maqedoni, Slider

26 të vdekur dhe 978 raste të reja me koronavirus

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 667 teste dhe prej tyre 978 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ose 37% e testeve të kryera. Në 24 orët e fundit po ashtu kanë ndërruar jetë edhe 26 pacientë, numri më i lartë i viktimave që nga fillimi i pandemisë. Shtëpia e Shëndeti njofton se në 24 orët e fundit janë shëruar vetëm 23 persona.

November 8, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres