Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni24 vjeçarin e rrahin dhe ia marrin veturën

24 vjeçarin e rrahin dhe ia marrin veturën

“Më datë 16.12.2022 në ora 17:00 në fshatin Dobërdoll të Gostivarit, zyrtarë policorë të Policisë në Gallatë, kanë privuar nga liria B.R (29) dhe J.A (55), të dy nga fshati Dobërdoll. Ata dyshohen se rreth orës 02:30 në një lokal në fshatin Dobërdoll, me send të fortë kanë sulmuar fizikisht A.A (24) nga fshati Pirok, komuna e Bogovinës e më pas as ia kanë marrë veturën Renault Twingo me targa të Tetovës, pronë e motrës së tij. Automjeti është gjetur dhe i është kthyer pronarit, ndërsa personat janë ndaluar në komisariat. Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tyre do të bëhet kallëzim përkatës”, thuhet në njoftimin e MPB-sē.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments