Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti24 vjeçari kapet me drogë

24 vjeçari kapet me drogë

Njësia për Punë të Brendshme Strugë ka paraqitur padi penale kundër B.V.(24) nga Manastiri, për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “Prodhimi dhe tregtimi i paautorizuar i narkotikëve, substancave psikotrope dhe prekursorëve”. Gjatë kontrollit të automjetit të tij të parkuar në vendparkim në rrugën magjistrale Ohër – Strugë, oficerë policorë kanë gjetur dhe konfiskuar heroinë. Zyra për marëdhënie me publikun .

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments