Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti22 vjeçari gjuan me armë në drejtim të qenve para një shtëpie

22 vjeçari gjuan me armë në drejtim të qenve para një shtëpie

Më datë 11.02.2024 në stacionin policor të Strugës është intervistuar N.B.(22) nga fshati Lukovë të Strugës, i cili paraprakisht është raportuar se ka shtënë disa plumba nga një pushkë gjuetie në drejtim të qenve që ndodheshin para shtëpisë së I. B. (71) nga i njëjti fshat. Nga N.B. është marrë pushka e gjuetisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të vijojë raporti përkatës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments