Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti21 shoferë strugan parakaluan gabimisht, dënohen nga policia e Strugës

21 shoferë strugan parakaluan gabimisht, dënohen nga policia e Strugës

Më datë 01.03.2024, në periudhën prej orës 15:00 deri në 20:00, në zonën e SPB-Ohër janë kryer kontrolle të intensifikuara të qarkullimit rrugor.

Njëkohësisht, nga ana e zyrtarëve policorë janë konstatuar dhe sanksionuar 37 vozitës të cilët duke drejtuar mjete motorike kanë parakaluar në vende ku parakalimi është i ndaluar me shenjë të komunikacionit, nga të cilët 8 në Ohër, 21 në Strugë dhe 4 në Kërçovë dhe Dibër, informojnë nga SPB- Ohër.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments