Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni17-vjeçarja flet për Alsat/ Tregon momentin e tmerrshëm kur provoi të dalë...

17-vjeçarja flet për Alsat/ Tregon momentin e tmerrshëm kur provoi të dalë nga autobusi që po digjej (VIDEO)

Në një intervistë të shkurtër ekskluziv për Alsat, ka folur edhe 17-vjeçarja, Zulejha Jasharovska, njëra nga të mbijetuarat e aksidentit tragjik në Bullgari, ku mbetën të vdekur 46 persona.

Ajo ka thënë për Alsat se mbanë mend diçka por jo edhe shumë.

Jasharovska, ka thënë se ishte ulur mbrapa dhe në momentin tragjik ishte duke fjetur. Ajo tha po ashtu se ka tentuar ta thyej xhamin por nu kia ka dal. Gjitashtu rrëfen se kur është zgjuar e ka parë vetën në tokë.

Gazetari: Si ndjehesh, mban mend ndonjë gjë?

Zulejha Jasharovska: Diçka mbaj mend, por të shumtën jo…nga ky rast dhe kështu.

Gazetari: Në cilën ulëse ndodheshe?

Zulejha Jasharovska: Unë isha mbrapa?

Gazetari: Si ia arrite të dalësh?

Zulejha Jasharovska: Sa mbaj mend, unë isha duke fjetur, dhe kur u zgjova, të gjithë bërtisnin, desha ta marrë atë për të thyer xhamin, por nuk ia dola, provova dhe me duar dhe më pas nuk mbaj mend, kur u zgjova kisha rënë në tokë…kaq./ Alsat.mk

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments