Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti15 DITE,ASNJE GJURME

15 DITE,ASNJE GJURME

AS PAS 15 DITESH NUK KA ASNJE GJURME PER TE DITUR RRETH FATIT TE URAN KUPES!

Kaluan 15 dite dhe akoma nuk dihet per fatin e Uranit nga Veleshta,truprojes se kryetarit te komunes se Struges,Ziadin Sela.Askush nuk di gje per Uran Kupen se ku gjendet ai,as institucionet perkatese nuk kane asnje sinjal te vogel.Jane ber shume apele nga te gjithe,nga familjaret e Uranit,nga komuna e Struges,madje eshte bere apel edhe nga nje numer i madh i qytetareve qe jane shfrytezues te rrjeteve sociale.Te gjithe me nje mision,te gjejne gjurmet e Uranit,veleshtarin qe mungon prej 15 ditesh me radhe.Vazhdojne apelet neper rrjetet sociale….(Struga Ekspres)

Shperndajeni lirisht…

kupa

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments