Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni148 raste të reja nga Kovid-19, 3 viktima dhe 65 persona të...

148 raste të reja nga Kovid-19, 3 viktima dhe 65 persona të shëruar

148 raste të reja, 3 viktima dhe 65 persona të shëruar është bilanci i Kovid-19 për 24 orët e fundit (26/27.09.2020) në vendin tonë. Numri më i lartë i të infektuarve vazhdon në Shkup, Tetovë, Koçan dhe Berovë, ndërsa në Kumanovë, Dibër dhe Kumanovë ka më pak se 5 të infektuar. Indeksi i të infektuarve në raport me numrin e testeve sot rezulton 12 për qind. Ndërkohë policia ka gjobitur 528 persona për mos zbatimin e masave mbrojtëse nga Kovid-19 si vendosja e maskave. Autoritetet bëjnë thirrje për respektimin e rekomandimeve.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments