Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti10 strugan gjobiten për tejkalim shpejtësie

10 strugan gjobiten për tejkalim shpejtësie

Më datë 13.07.2022, në periudhën prej orës 21:00 deri në ora 00:00, në zonën që kontrollon SPB-Ohër janë ndërmarrë kontrolle të intensifikuara të komunikacionit rrugor,informon Struga Ekspres.

Njëkohësisht, zyrtarët policorë kanë gjobitur 19 drejtues të mjeteve motorike, të cilët brenda dhe jashtë vendbanimit e kanë drejtuar mjetin motorik me shpejtësi më të madhe se ajo e lejuar (Ohër 5, Strugë 10 dhe Kërçovë 4).
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments