Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni1 nëntori ditë jo-pune për besimtarët katolik

1 nëntori ditë jo-pune për besimtarët katolik

Festa e të gjithë shenjtorëve 1 nëntori ( e mërkurë) është ditë jo-pune për qytetarët e konfesionit katolik në Republikën e Maqedonisë. Ministria e Punës dhe Politikës Sociale kumton se vendimi për ditë jo-pune është sjellë në pajtim me Ligjin për festat në RM.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments