/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
​Familjarët dalin t’i presin bashkatdhetarët e aksidentuar në Kroaci
Kosovë, Slider

​Familjarët dalin t’i presin bashkatdhetarët e aksidentuar në Kroaci

Në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari” në Prishtinë kanë arritur familjarët e bashkatdhetarëve të cilët gjendeshin në autobusin e aksidentuar në Kroaci.

Poashtu në Aeroport kanë mbërritur dhe tri ambulanca. Sonte pritet që të sillen në Kosovë disa nga udhëtarët që gjendeshin në autobusin e kompanisë “Deva Tours”.

Aksidenti tragjik ndodhi mëngjesin e së dielës, ku 10 persona mbetën të vdekur dhe mbi 40 të tjerë u lënduan.

July 27, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres