/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Vriten 3 persona në Gjermani
Bota, Slider

Vriten 3 persona në Gjermani

Policia gjermane njoftoi sot se ka hapur një hetim pasi ka gjetur trupat e tre personave të vrarë me shigjeta në një dhomë hoteli në Bavari.

Punonjësit e një hoteli në qytetin e Pasaut gjetën trupat e një burri 53 vjeç dhe dy gra 33 dhe 30-vjeç.

Siç deklaroi policia, ata janë shtetas gjermanë.

Kufomat e personave të vdekur janë dërguar me urdhër të prokurorit për obduksion.

May 12, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres