/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Video që ta thyen zemrën: Unë po vdes nga kanceri dhe dhuroj 35 mijë euro për ata që do të jetojnë (VIDEO)
Shqipëri, Slider

Video që ta thyen zemrën: Unë po vdes nga kanceri dhe dhuroj 35 mijë euro për ata që do të jetojnë (VIDEO)

Një ngjarje shokuese ka ndodhur mbrëmë në emisionin ku po mbledhen ndihma për t’u dalur në ndihmë të prekurve nga tërmeti në Shqipëri.

Një qytetar i prekur nga sëmundja e kancerit, ka telefonuar në emision, ku i pranishëm ishte drejtori i Fondacionit Humanitar “Firdeus”, Elvis Naçi.

Të gjithë në studio mbetën të shtangur nga lotët, pasi që ky qytetar tregoi se është i sëmurë nga sëmundja e kancerit dhe i dhuron 35 mijë euro për siç tha ai: ata që do të jetojnë.

dhuro

Imami Elvis Naçi, nuk arriti t’i mbajë lotët nga kjo gjë.

 

December 4, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres