/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Tragjedi në Shkup, një grua vritet me thikë
Maqedoni, Slider

Tragjedi në Shkup, një grua vritet me thikë


Një grua është vrarë sonte në lagjen Shuto Orizarë të Shkupit, njofton 24 Info, transmeton SHENJA.

Incidenti ka ndodhur rreth orës 22: 30 minuta. E ndjera 31 vjeçare ka pësuar pas rrahjes mes dy kushërinje. Gjithçka ka filluar derisa kanë qenë duke pirë në oborrin e njërit prej tyre.

Njëri prej tyre është larguar dhe është kthyer sërish me thikë në dorë, ndërsa gruaja e njërit prej kushërinjve është përpjekur që t’i ndajë dhe qetësojë, ndërsa gjatë rrahjes, tashmë e ndjera është goditur me thikë dhe ka vdekur në vend. Pas vrasjes ka intervenuar policia dhe i ka arrestuar të dy kushërinjtë pjesmarrës në rrahje.

Vrasja është konfirmuar edhe nga MPB-ja.

June 15, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres