/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Slider, Sport

TE GJITHE E KERKOJNE

E GJITHE E KERKOJNE

Real, Barcelona, Bayern, Psg, City dhe United janë të gatshëm ti ofrojnë Pogbas të paktën 10 mln euro në sezon.

Mbetet pët tu parë nëse këto skuadra mund të pagujnë mbi 100 mln euro për kartonin e francezit.

Kujtojme qe ky lojtar u ble nga Manchester United rreth 1 milion euro nga ekipi i Juventusit para disa vitesh!

February 11, 2015

error: Content is protected !!
Struga Ekspres