/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Seriali “Më Fal” me një fund të hidhur, vdes Kemaili (FOTO)
Showbiz, Slider

Seriali “Më Fal” me një fund të hidhur, vdes Kemaili (FOTO)

Seriali Më Fal, në episodet e tij të fundit,karakterizohet më shumë kthesa dramatike.

Madje dhe personazhi kryesore i telenovelës, Kemaili vdes, përcjell ORAinfo. Duke qenë se Behari mbetet vetëm, ajo nuk mund të përballojë një humbje të madhe në jetës e saj.

Ndonëse nëpër serilae,jemi mësuar ta shohim një përfundim të lumtur,një gjë e tillë nuk ndodh të ky serial… Ja sa vuan Behari të varri i Kemailit, nuk pajtohet assesi me vdekjen e tij.

January 6, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres