/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Sekreti i lumturisë së yllit të futbollit është nusja strugane e Shkodran Mustafit (FOTO)
Qyteti, Showbiz, Slider

Sekreti i lumturisë së yllit të futbollit është nusja strugane e Shkodran Mustafit (FOTO)

Shkodran Mustafi futbollisti me origjinë shqiptare që luan me skuadrën e Arsenalit është martuar në fshehtësi të plotë dy vite më parë me bashkëshorten e tij Vjosa Kaba. E cilësuar si sekreti i lumturisë së yllit të fushës së blertë, Vjosa është një modele tejet seksi. Në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram bashkëshortja e Shkodranit poston herë pas here foto të sajat si dhe me vajzën.

 

December 7, 2018

error: Content is protected !!
Struga Ekspres