Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Qeni endacak sulmon vogëlushen
Maqedoni, Slider

Qeni endacak sulmon vogëlushen

Dje në orën 15:15, në stacionin policor Bit Pazar, K.H.S (29) nga Shkupi njoftoi se vajza e tij e vogël në rrugën “Emin Duraku”, ishte kafshuar nga një qen endacak dorën së majtë.

Shqetësime dhe sulme nga qentë endacak ka kudo nëpër qytetet e Maqedonisë.

(Struga Ekspres)

June 30, 2019

Struga Ekspres