/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Nga tërmeti i fortë çahet në mes pallati në Durrës (FOTO)
Shqipëri, Slider

Nga tërmeti i fortë çahet në mes pallati në Durrës (FOTO)

Një tërmet i fuqishëm goditi Shqipërinë pasditen e sotme.

Mësohet se epiqendra ishte në detin Adriatik.

Lëkundja më e fortë ishte me magnitudë 5.8 Ballë.

Mësohet se në fshatin Helmes janë shembur disa banesa dhe dy persona kanë mbetur të lënduar rëndë. Mësohet se të plagosurit po sillen drejt spitalit në Tiranë.

Një pallat ka pësuar dëme të mëdha në qytetin e Durrësit.

September 21, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres