/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Nesër shqiptarët kanë ditë zie Kombëtare
Rajoni, Slider

Nesër shqiptarët kanë ditë zie Kombëtare

Qeveria shqiptare ka vendosur të shpallë ditën e nesërme ditë zie kombëtare.

Vendimi vjen pas tërmetit të fuqishëm që shkaktoi deri më tani 20 viktima e qindra të plagosur.

Tërmeti i fuqishëm goditi kryesisht qytetin e Durrësit dhe zonën e Thumanës ku u shembën disa pallate.

November 26, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres