/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ndërron jetë aktorja Leze Qena
Kosovë, Kulturë, Slider

Ndërron jetë aktorja Leze Qena

Leze Qena, ikona e teatrit dhe televizionit, ka ndërruar jetë në moshën 85-vjeçare. Informacioni tashmë është konfirmuar nga mediat në Kosovë.

Ajo njihet për rolin e saj të gjyshes në serialin televiziv “Familja moderne”, “Mahmutovitët dhe Rexhepovitët”.

March 25, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres