/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Lajm i fundit: Aksion i madh policor në Shkup
Maqedoni, Slider

Lajm i fundit: Aksion i madh policor në Shkup

Një aksion i madh policor është duke u zhvilluar për momentin në Karposh për të arrestuar ata që ishin përfshirë në incidentin e armatosur në hotelin Aleksandar Palace.

Stacioni policor Karpos është nën rrethim. E gjithë hyrja në të është bllokuar nga policia.

Dy ditë më parë pati incident me armë zjarri në hotel Aleksandar Palace dhe për këtë policia është në kërkim të tyre.

December 2, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres