/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
KUSH PËRGATIT ATENTAT NDAJ ALBIN KURTIT ?!
Opinion, Slider

KUSH PËRGATIT ATENTAT NDAJ ALBIN KURTIT ?!


KUSH PËRGATIT ATENTAT NDAJ ALBIN KURTIT ?!

“Përderisa akoma po zhvillohet rinumërimi i votave në Kosovë,grupe ekstremiste nga PDK po përgatisin atentat ndajë liderit të VETVENDOSJES z.Albin KURTIT !
Hera e parë, që miku im Gjenerali shqiptaro-amerikan Muharrem Maralusha po bën publike një kurth të ngritun kundër një politikani e në kte rast kundër kryeministrit të ardhëshëm të Kosovës !

Gjeneral MARALUSHA ka merita të jashtëzakonshme edhe në Maqedoni të Veriut por në një moment tjetër do japim hollësi kuptohet pa harruar rolin kyç të Gjeneralit Naim Maloku !
Lusim ZOTIN që ky lajm të ndërpreje kte plan dhe ky lajm të shkojë deri te ata të cilët e kanë organizuarë dhe deri te ata që duan për ta realizuar kte skenar !
Gjeneral Maralusha kërcënon publikisht presidentim Hashim Thaçi,kreun e PDK Kadri Veselin se nëse ky plan realizohet PDK do të shkatrrohet dhe i urdhëron ata që ta parandalojnë kte akt qyqar ! “-
Suat Saqipi

October 31, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres