/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
“Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh”, aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën
Showbiz, Slider

“Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh”, aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën


Rezart Veleshnja, aktori i njohur i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës, fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë fund.

Ndarja sipas tij ka ardhur si pasojë e tradhtisë, ku sipas tij “ajo kishte 4 lidhje paralele”.

Veleshnja ka bërë publike disa mesazhe, emrin dhe foton e ish-të dashurës, të cilat për arsye privatësie nuk po i publikojmë

Disa muaj më parë, aktori u shpreh se donte ta mbante të fshehtë lidhjen, se “s’po i pëlqente që po e ndante me burra të tjerë në Instagram” sepse atë që do e do për vete, për detaje të tilla nuk u mendua dy herë.

Aktori ka postuar edhe një numër të konsiderueshëm mesazhesh të ndjekësve, të cilët po ashtu si ai kanë shpërthyer me komente negative kundër ish-partneres së aktorit./Panorama

February 10, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres