/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Këngëtari shqiptar shpëton për mrekulli rrugës për në Zvicër: Fama e pasuria s’janë asgjë (FOTO)
Rajoni, Slider

Këngëtari shqiptar shpëton për mrekulli rrugës për në Zvicër: Fama e pasuria s’janë asgjë (FOTO)

Këngëtari Labinot Rexha ka shpëtuar nga një akssiddent, i cili e rrezikoi atë bashkë me familjen e tij.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në llogarinë e tij Facebook, ku ka treguar se si ka shpëtuar, ndërsa ndër të tjera ka theksuar se fama dhe pasuria nuk janë asgjë, para familjes që rrezikoi ta humbte.

Ky është postimi i plotë i tij në Facebook:

Një akksiddent pësova sot në mëngjes rrugës për Zvicër dhe fal zotit shpetuam nga një largesi 100 metra, sot kuptova qe pasuria, Fama nuk është asgjë, oh Zot begatoje atë person që i ka bërë këto barriera se sot sigurt do humbja veten dhe tërë familjen.

Nuk kishte asgjë më keq kur 3 minuta nuk dëgjova zërin e familjes, kujtova se i humba në ujë, por dëgjova zërin e Djalit tim të vogël Aliun më tha që jam mirë, oh zot faleminderit.

January 7, 2019

Struga Ekspres