/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ja nga cilat qytete na sjellin qentë në Strugë
Qyteti, Slider

Ja nga cilat qytete na sjellin qentë në Strugë

Qente endacak akoma jane prezent ne qytetin Struges.Ato pothuajse i shohim ne cdo rruge te qytetit.
Ne Oher veshtire se mund te te shohin syte ndonje qen endacak,kurse ne Struge ato i sheh me bollek.

Struga Eskpres meson nga disa burime te saj,se nga qyteti i Ohrit dhe Manastirit,transportohen me kamion qente endacak me destinacion Strugen,dhe kete ata e bejne ne oret e para te mengjesit,dhe kete e kane konfirmuar dhe disa qytetar te Struges qe kane qene deshmitar te rastit,shkruan Struga Ekspres.

Qente endacak jane nje shqetesim i kahmotshem per struganet.

Kujtojme se disa qytetar jane sulmuar nga qente endacak te cilet kane perfunduar ne spital si pasoje e kafshimeve te renda .(Struga Ekspres)

November 20, 2017

Struga Ekspres