Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Maqedoni, Slider

Gjendet e vdekur ne lumin Vardar

Gjendet nje kufome e panjohur e gjinise femer ne lumin Vardar

Sot rreth orës 14 e 30 minuta në fshatin Studeniçan të Shkupit afër fushave në kooperativë, gjendet një kufomë e panjohur e gjinisë femër në ujërat e Vardarit.

Ekipet e policisë kanë dalë në vend ngjarje dhe po inspektohet nëse ishte vrasje apo vetëvrasje.

Identiteti i gruas nuk bëhet i ditur.

March 3, 2015

Struga Ekspres