/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Gazetari Fidan Jupolli preket me koronavirus
Kosovë, Slider

Gazetari Fidan Jupolli preket me koronavirus

Gazetari i T7, Fidan Jupolli ka rezultuar pozitiv me COVID-19.Lajmin e ka bërë të ditur vetë Jupolli përmes një postimi në Facebook.Ai ka thënë se virusi COVID-19 nuk është një mashtrim, derisa ka treguar se po ia vështirëson frymëmarrjen.

Postimi i plotë i Jupollit:Prej Sfide , n’Sfide !! 😎 e drejt n’ COVIDI 19Babika ky pishtar 😀 i çashtjes as ni here nuk asht nda nga situata politike , dhe sfidat n’ te cilat kan kalue bashke -Patriotet Iliro-Pellazgo -Dardane

Babika nuk asht derzue as kur e kan ba synet n’ klasen e 8 -et ….🤫 🤫🤫

Babika nuk asht derzue as kur per t’ her par ka ra n’ dashni ❤️me Arsimtaren e Muzikes n’ klasen e 5 -t dhe ja pata shpreh Dashnin si burrat ( nejese m’ patn lshue kamt po temen e pata ba )Babika nuk ashte derzue as kur asht ballafaque n’ moshen 7 vjeqare me Nebojsha Sfetkoviqin kriminelin i cila ja ka marr jeten Babes tem ……Aiii pe la me qikaq se ta kompleksoj Marisolin , e Kasandren me jeten …….Sot Babika zyrtarisht asht diagnostifikue me COVID 19 !!!!!Kti far COVIDIT i paska hi menja me i shti Brinat me mue!!? 🤔Per kto 14 dit jom i bindun q’ pifti kom me ba 😎…..Ju ndjen Babika ky argat i Çashtjes ….❤️COVIDI nuk osht rren , rri n’ shpi mu pak po ma verrgllat frymarrjen 😢

June 27, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres