/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Bota, Slider, Sport

Gati per duelin e madh! Këtu mund ta ndiqni

Anthony Joshua ka zbritur në ring për duelin me Carlos Takam.

Kampioni i botës në boks, Anthony Joshua, ka zbritur në ring për herë të parë që nga prilli i së shtunës mbrëma, kur nokautoi Wladimir Klitschkon, shkruan Gazeta Express.

Britaniku do të tentojë sonte të mbrojë titullin në versionet IBF dhe WBA në kategorinë super të rëndë kundër Carlos Takam, i cili gjithashtu gjendet në ring dhe janë të gatshëm për një natë magjike, përcjell Express.

Duelin mund ta shikoni në këto linka:

1 Anthony Joshua – Carlos Takam

2 Anthony Joshua – Carlos Takam

October 28, 2017

Leave a Reply

error: Content is protected !!
Struga Ekspres