/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Fjolla Morina: “Në klipin e radhës do të zhvishem krejt” (VIDEO)
Showbiz, Slider

Fjolla Morina: “Në klipin e radhës do të zhvishem krejt” (VIDEO)

E ftuar në kuadër të emisionit të mëngjesit në T7, këngëtarja Fjolla Morina shpalosi shumëçka nga jeta e saj në rubrikën “Kafja Express”, shkruan Gazeta Express.

E pyetur rreth guximit në veshje, klipe e performanca, Fjolla foli rreth komenteve rreth dukjes së saj duke thënë se në klipin e radhës do dalë krejtësisht e zhveshur.

Morina njihet për stilin e saj ndryshe në dukje dhe në deklarata, e që as kësaj radhë nuk nguroj të jap shumë prej tyre. /GazetaExpress/

Intervistën e plotë e gjeni në linkun më poshtë:

February 7, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres