/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Slider, Sport

E humb duelin, pastaj fillon e ndjekë kundërshtarin në tribuna (VIDEO)

Një kikboksier rus nuk arrinte assesi të pranonte faktin se gjyqtarët i dhuruan fitore kundërshtarit të tij. Së pari i kërkoi atij revansh, e përgjigja pozitive nuk e qetësoi, përkundrazi.

Kur e kuptoi se referët votuan në favor të kundërshtarit Andrey Potapov filloi të bënte gjeste të çuditshme në ring, dhe në një moment e goditi atë, transmeton gazetametro.net. Kjo nxiti reagimin e publikut, e një tifoz ishte më i zëshëm. Por, ky u detyrua të ikte para kohë nga tribuna, sepse tek atëherë Potpov’it i ‘terrua’ situata. O kaloi pengesat e ringut dhe filloi të ndjekë tifozin nëpër tribuna.

October 24, 2017

Leave a Reply

error: Content is protected !!
Struga Ekspres