Dhoma-Energy Reklamo ketu!
E dhimbshme: Në Zvicër gjendet i vdekur 40 vjeçari shqiptar, ja cili është (FOTO)
Bota, Rajoni, Slider

E dhimbshme: Në Zvicër gjendet i vdekur 40 vjeçari shqiptar, ja cili është (FOTO)

Të martën policia e Gjenevës ka gjetur një trup të pa jetë ne Liqenin e Gjenevës të një 40-vjeçari.

Trupi i pajetë është nga Presheva me emrin Nuhi Memishi (40) nga fshati Isivukë.
Mësohet se ngjarja ka ndodhur të hënën në mbrëmje, kurse trupi i tij është gjetur të martën në orët e pasditës. Kufoma ende ndodhet në spital.

Nuhiu është djali i tretë i Nazmi Memishit, i cili para gjashtë vitesh kishte ndërruar jetë po ashtu ne Gjenevë.

I ndjeri Nuhiu, pas vetes ka ka lënë gruan, vajzën 10 vjeçare dhe djalin një vjeçar.

May 10, 2019

Struga Ekspres