/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
E dhimbshme/ Kjo është 18-vjeçarja nga Kumanova që vdiq sot nga aksidenti tragjik në autostradën “Ibrahim Rugova” (FOTO)
Maqedoni, Slider

E dhimbshme/ Kjo është 18-vjeçarja nga Kumanova që vdiq sot nga aksidenti tragjik në autostradën “Ibrahim Rugova” (FOTO)

Në mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova” ndodh një aksident trafiku me pasoja fatale.

Nga ky aksident një person mbeti i vdekur dhe katër të tjerë të lënduar. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:30 në autostradë në drejtimin Duhel-Suharekë.

Viktima është nga familja Alili nga Kumanova, të cilët po shkonin për pushime në Shqipëri.

Ndërsa, fatkeqësisht vajza e tyre, Erza, 18 vjeçare, nuk arriti t’u shpëtonte plagëve dhe ka ndërruar jetë.

Në adresë të familjes Alili e cila është e njohur në Kumanovë, tashmë qytetarë të shumtë kanë shprehur ngushëllime dhe të lënduarve po u urojnë shërim të shpejtë.

August 18, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres