Sport

Slider, Sport

Messi dhe Simeone te Napoli?

Kjo eshte ideja me e re qe vjen nga Spanja.Mediat spanjolle kane perhapur lajmin e nje transferimi te Lionel Messi dhe Diego Simeone te Napoli sezonin e ardhshem.Mesa duket De Laurenttis eshte duke biseduar me disa kompani te medha kineze qe duan te blejne skuadren e Napolit dhe objektivi kryesor i tyre eshte blerja e…

Slider, Sport

TE GJITHE E KERKOJNE

E GJITHE E KERKOJNE Real, Barcelona, Bayern, Psg, City dhe United janë të gatshëm ti ofrojnë Pogbas të paktën 10 mln euro në sezon. Mbetet pët tu parë nëse këto skuadra mund të pagujnë mbi 100 mln euro për kartonin e francezit. Kujtojme qe ky lojtar u ble nga Manchester United rreth 1 milion euro…

Slider, Sport

Fiton 125 mije euro

Fiton 125 mijë euro Një 48-vjeçar, tifozi të Chelsea i ka buzëqeshur fati. Ai ka arritur të gjejë rezultatin e plot 14 ndeshjeve në një skedinë dhe duke fituar 125 mijë euro. Quhet Dean Clay, tifoz i çmendur i Chelsea nga qyteti i Southamptonit duket të jetë njeriu më i lumtur në botë. Të shtunën…

1 36 37 38
Struga Ekspres