/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Bota

Bota, Slider

Mesueset i drogonin nxenesit dhe benin seks me ata

Melody Lippert, 38-vjeçe, dhe Michelle Ghirelli, 30-vjeç, u arrestuan në Kaliforni në janar të këtij viti duke u akuzua vetëm me ofrimin e alkoolit për të miturit. Por tani ato përballen me disa akuza më serioze. Lippert është akuzuar për marrëdhënie të paligjshme seksuale një të mitur dhe duke i dhënë atij lëndë narkotike. Lippert…

Bota, Slider

TREVJEÇARI VRET VËLLANË 18-MUAJSH

Një trevjeçar ka qëlluar me armë vëllanë e tij 18-muajsh, teksa ishte duke luajtur. Ngjarja ka ndodhur në Coffee County, në Teneses të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Sipas policisë, trevjeçari e qëlloi vëllanë e tij me një pistoletë automatike të martën pasdite. Vogëlushi u dërgua menjëherë në spital, por nuk mundi të mbijetonte. Policia…

Bota, Slider

Kur vdes në një aeroplan

Çfarë ndodh nëse një person humb jetën gjatë udhëtimin në një aeroplan. A vendoset trupi i personit në një tualet!! Fjala është për vdekjen për shkaqe natyrore ose shëndetësore dhe jo nga si pasojë e ndonjë aksidenti. Ajo që bën ekipi i aeroplanit është nxjerrja e trupit në një ambient të izoluar. Një zëdhënës i…

Bota, Slider

Ja per sa kohe i ndajne binjaket e bashkuar

Kirurgët në Arabinë Saudite arritën të ndanin dy binjakë të ngjitur pas një operacioni që zgjati 9 orë dhe tashmë pritet që foshnjet të rekuperohen plotësisht. Grupi i kirurgëve, i udhëhequr nga ish-ministri i Shëndetësisë së këtij vendi, Dr. Abdullah Al-Rabeeah, e realizoi me sukses operacionin e ndërlikuar në një spital në Rijad. Të dy…

Bota, Slider

Kjo eshte shtepia ne te cilen ka lindur pejgamberi Isa a.s?!

Arkeologët të cilët punojnë në Nazaret, qytetin ku ka lindur Isa a.s në Izraelin e sotshëm kanë identifikuar një shtëpi e cila daton që nga shekulli i parë dhe ku besohet se në këtë shtëpi ka lindur Isa a.s. Shtëpia tërësisht është e ndërtuar nga guri. Fillimisht e kanë zbuluar murgeshat nga manastiri “Motrat nga…

Bota, Slider

PORTALET U VONUAN PER NDARJEN E ÇIFTIT

Lajmi se nusja tradhton dhendrin ne diten e dasmes ka ber buje ne shume portale shqiptare ne Maqedoni,Kosove dhe Shqiperi,por kjo histori ka ndodhur nje vit me pare, dhe tani keto portale  kur nuk kane se cfare te shkruajne per lexuesit e saj,gjeten kohen qe ta perkethejne ne shqip lajmin e ndarjes se ciftit ne…

Bota, Slider

ZGJIDHET MISTERI I NGJYRES SE FUSTANIT TE FAMSHEM

“Do të më pëlqente që t’i jepja përgjigje përfundimisht kësaj enigma të madhe, duke ju thënë se ngjyra e fustanit është blu dhe e zezë, dhe absolutisht jo i bardhë dhe ngjyrë ari”, kjo është fjala e Michelle Bustock, stilistja e Roman Originals. Fustani i quajtur ndryshe ‘the dress’ bëri bujë nëpër rrjetet sociale për…

1 111 112 113 114 115 117
Struga Ekspres