Albërie Hadërgjonaj: Burri im më ka tradhtuar gjithmonë (VIDEO)
Showbiz, Slider

Albërie Hadërgjonaj: Burri im më ka tradhtuar gjithmonë (VIDEO)

E ftuar në emisioni Top Show me Alban Dudushi ka qenë e ftuar këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj.
Ajo është nënë e tre vajzave super sexy, si dhe prej dy vitesh është bërë gjyshe.Por Albëria ndër të tjera ka folur dhe për tradhtinë bashkëshortore, tashmë që prej kohësh i ka dhënë fund martesës me babain e vajzave të saj. Albërie ka pohuar se burri i saj ka dashur ta lerë që kur u martuan, duke pranuar faktin se e ka tradhtuar gjithmonë.”Burri im më ka tradhëtuar gjithmonë. Unë kur jam martuar s’kam ditur ç’do me thënë burrë, madje nuk kam ditur ta puth.’ ka thënë Albëria. Ndërsa pyetjes se ka qenë ajo apo ish bashkëshorti i saj qëka kërkuar divorcin Albëria i është përgjigjur: Ai ka dashur të më lerë që kur jemi martuar, se ka pasur qejf të hapte sytë. ‘ /Gazeta Express/

June 1, 2018

Struga Ekspres