Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Aksident tragjik në Serbi: Një i vdekur dhe lëndohen dy shtetas të Maqedonisë së Veriut (FOTO)
Rajoni, Slider

Aksident tragjik në Serbi: Një i vdekur dhe lëndohen dy shtetas të Maqedonisë së Veriut (FOTO)

Një person ka humbur jetën në një aksident trafiku në autostradën afër Vranjës në Serbi.

Tre persona u plagosën rëndë.

I ndjeri ka qenë në një makinë me targa serbe, e cila ka dalë nga rruga pas një përplasjeje.

Disa nga pasagjerët u plagosën.

Sipas portalit, dy shtetas të tjerë të Maqedonisë u plagosën lehtë në makinën tjetër.

Ata janë kthyer nga Holanda, ku sapo kanë blerë veturën.

September 22, 2019

Struga Ekspres